

900 ₴
Шукаєте, що подарувати на річницю весілля? Коробка для вина – це ідеальний спосіб подарувати пляшку ігристого стильно та елегантно! Вибір напою всередині коробки залишається за Вами.
Подарункова коробка під пляшку вина призначена для надійного транспортування та гарного зберігання пляшки. Іменне гравіювання на такому подарункові здивує та порадує майбутніх власників, адже він буде єдиним у своєму роді!Нанесення, за Вашим бажанням, можемо замінити на Ваші ініціали, імена або інші написи. Для цього не забудьте вказати потрібну інформацію при оформленні замовлення
Коробка з дерева – чудовий варіант пакування для пляшки вина, шампанського або віскі. Це ідеальний подарунок на річницю Весілля, День Народження та корпоративні заходи. З одного боку – вибір презенту стає дуже простим, з іншого – ви робите його особливим. Крім того, коробка-пенал для вина може бути багаторазовою, що робить її екологічним вибором. Дерев`яна коробка легко відкривається та закривається, забезпечуючи зручний доступ до пляшки.
Ви можете обрати:
Колір коробки: Natural (Світле дерево) чи Palisander (Темне дерево)
Характеристики:
Кожна коробка для вина виконана з натуральної високоякісної березової фанери завтовшки 6 мм. Зверніть увагу на наявність роздільника для більш надійного утримання пляшки.
ПЛЯШКА У КОМПЛЕКТ НЕ ВХОДИТЬ.
Колір деревини та гравіювання може трохи відрізнятися від зображення на сайті, оскільки кожен товар унікальний, а передача кольору залежить від налаштувань вашого монітора або телефону.
Купити дерев’яну коробку для пляшки від майстерні WoodPresent легко. Оформіть замовлення прямо зараз та збережіть найважливіші миті вашого щасливого життя!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WoodPresent |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 370 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 105 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колір виробу | Palisander (Темне дерево) |