





від 1 450 ₴
Часи, коли туалетне приладдя займало найменшу кишеню в валізі, минули. Ми знаємо, де їх можна зберігати. В ідеалі – все одному місці. Стильний дорожній несесер зі шкіри – саме таке місце.
Спеціальне гравіювання надасть косметичці унікальності та шарму. Дорожній несесер для туалетного приладдя стане ідеальним подарунком, наприклад, до Дня матері, Дня батька, різдвяним подарунком, подарунком на День Народження, подарунком на ювілей, подарунком для неї, подарунком для мами, подарунком для колеги чи начальника.
Ви можете обрати:
Колір: Black, Brown, Walnut, Whisky, Blue, Green, Burgundy
Розмір:
Характеристики:
Матеріал: Шкіра Crazy Horse
Кількість відділень: одне відділення + кишеня всередині
Особливості: 2 блискавки, шкіряна ручка
Косметичка виготовлена з натуральної шкіри Crazy Horse, яка має ефект “vintage”, що надає їй розкішний вигляд. Виконаний з такої шкіри органайзер служитиме багато років. Остаточний вид виріб набуде після 2-х тижнів використання. Особливість шкіри полягає в тому, що згодом вона стає тільки приємнішою на дотик.
Будь ласка, враховуйте, що колір гравіювання темний і на темній шкірі його видимість залежить від кута огляду. Колір шкіри та гравіювання може несуттєво відрізнятися, оскільки кожен відріз шкіри унікальний. А також це залежить від налаштувань вашого монітора чи смартфона.
Зверніть увагу! У косметичках всередині немає підкладки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WoodPresent |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Несесер |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 180 мм |
| Колір | Бордовий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Розмір | S (маленький) 18x9x10 см |
| Колір виробу | Black |