



від 1 350 ₴
Шкіряний гаманець для чоловіка з гравіюванням – це елегантний та стильний аксесуар, який додасть шарму вашому образу, буде зручним для зберігання грошей та кредитних карток. Якщо вам потрібно щось більш персоналізоване, чоловічий шкіряний гаманець може бути чудовим вибором. Він не лише відображає вашу індивідуальність, а й може бути чудовим подарунком для: тата, друга, брата, коханого чоловіка, колеги, хлопця, дідуся, чоловіка та побратима, підкресливши його стиль та індивідуальність.
Крім запропонованого дизайну, ми можемо награвіювати будь-які імена, дати, текст, логотип, а також Ваш індивідуальний дизайн. Доповнити та завершити подарунок пропонуємо дерев’яною коробкою.
Ви можете обрати:
Характеристики:
Розмір гаманця у закритому вигляді: 11.5 x 9 x 1 см, у відкритому вигляді: 22.5 x 9 x 1 см.
Наповнення в середині :1 відділення для купюр, 4 слоти для карт та 1 відділення для монет, 1 відділення для прав або ID карти.
Гаманець виконаний з натуральної шкіри Crazy Horse, яка має ефект “vintage”, що надає їй розкішний вигляд. Виконаний з такої шкіри чоловічий гаманець служитиме багато років. Остаточний вид виріб набуде після 2-х тижнів використання. Особливість шкіри полягає в тому, що згодом вона стає тільки приємнішою на дотик. Краї виробу не обробляються для того, щоб підкреслити високу якість використовуваних матеріалів.
Будь ласка, враховуйте, що колір гравіювання темний і на темній шкірі його видимість залежить від кута огляду. Колір шкіри та гравіювання може несуттєво відрізнятися, оскільки кожен відріз шкіри унікальний. А також це залежить від налаштувань вашого монітора чи смартфона.
Шкіряний гаманець з гравіюванням стане чудовим подарунком для себе або вашого близького, підкресливши його стиль та індивідуальність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WoodPresent |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 220 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 9 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Пакування | Картонна коробка |
| Колір виробу | Walnut |