






від 1 200 ₴
Шкіряний чоловічий гаманець з гравіюванням – це елегантний та стильний аксесуар, який додасть шарму вашому образу, буде зручним для зберігання грошей та кредитних карток. Якщо вам потрібно щось більш персоналізоване, іменний гаманець з гравіюванням може бути чудовим вибором. Він не лише відображає вашу індивідуальність, а й може бути чудовим подарунком для когось особливого.
Ми пропонуємо оригінальні шкіряні гаманці з іменним лазерним гравіюванням, яке надає виробу особливої індивідуальності.
Крім запропонованого дизайну, ми можемо награвіювати будь-які імена, дати, текст, логотип, а також Ваш індивідуальний дизайн. Доповнити та завершити подарунок пропонуємо дерев’яною коробкою.
Ви можете обрати:
Розмір гаманця у закритому вигляді: 11.5 x 9 x 1 см, у відкритому вигляді: 22.5 x 9 x 1 см.
У гаманці немає кнопки або магніту. Він просто закривається. Гаманець виконаний з натуральної шкіри Crazy Horse, яка має ефект “vintage”, що надає їй розкішний вигляд. Виконаний з такої шкіри чоловічий гаманець служитиме багато років. Остаточний вид виріб набуде після 2-х тижнів використання. Особливість шкіри полягає в тому, що згодом вона стає тільки приємнішою на дотик.
Будь ласка, враховуйте, що колір гравіювання темний і на темній шкірі його видимість залежить від кута огляду. Колір шкіри та гравіювання може несуттєво відрізнятися, оскільки кожен відріз шкіри унікальний. А також це залежить від налаштувань вашого монітора чи смартфона
Шкіряний гаманець з гравіюванням стане чудовим подарунком для: тата, друга, брата, побратима підкресливши його стиль та індивідуальність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WoodPresent |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 225 мм |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 1 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 9 мм |
| Наповнення всередині | |
| Наповнення всередині | Тільки картки |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Пакування | Картонна коробка |
| Колір виробу | Whisky |