






1 350 ₴
Зробимо БЕЗКОШТОВНО ваше гравіювання на ручці ножа.
Тактичний ніж, який поєднує в собі функціональність і стиль. Цей складаний ніж стане надійним помічником у будь-якій ситуації.
Зручний кишеньковий ніж зі складним лезом у шкіряному чохлі – прекрасний сувенір для чоловіка будь-якого віку.Персональне гравіювання додасть унікальності та зробить ваш подарунок індивідуальним і по-справжньому цінним. Відмінною рисою розкладного ножа є його компактність, стильний дизайн і висока якість.
Складний ніж виконано зі сталі. Він має дерев’яне руків’я червоного кольору. Ніж пакується у шкіряний чохол кольору віскі. Кожен з цих елементів: руків’я, лезо та чохол – можуть бути награвійовані відповідно до Ваших побажань.Як правило, на чохлі ми робимо таке ж гравіювання, як на ножі. Нанесення, за Вашим бажанням, може бути різним. Для цього не забудьте вказати потрібну інформацію при оформленні замовлення.
Особливості:
Характеристики:
Зверніть увагу, що гравіювання на темній ручці теж темне. Видимість гравіювання залежить від кута огляду.
Ніж з гравіюванням стане чудовим подарунком для чоловіка. Ми впевнені, що чоловіки 100% знайдуть застосування для такого ножа.Зручний кишеньковий ніж — це не просто інструмент, а стильний аксесуар, який підкреслить вашу індивідуальність та стане вірним помічником для щоденних пригод та активного відпочинку.
На задній частині туристичного ножа є затискач, який дозволяє кріпити його на поясі або на кишені. Ніж складний легко поміститься в кишені, не створюючи ніякого дискомфорту для власника. Завдяки персоналізації викидний ніж стане улюбленим помічником кожного чоловіка
Купити складаний ніж від майстерні WoodPresent легко. Оформіть замовлення прямо зараз та зробіть унікальний подарунок своєму батькові, чоловікові, дідусеві, хлопцеві, другу чи колезі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WoodPresent |
| Стан | Новий |
| Колір | Червоний |
| Призначення | Повсякденний |
| Тип | Складаний |
| Вага ножа | 200 г |
| Довжина ножа | 195.9 мм |
| Матеріал леза | Сталь |
| Довжина у складеному стані | 11.6 см |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 81.1 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Фіксатор леза | frame-lock |