









від 1 200 ₴
Шкіряний чоловічий гаманець з гравіюванням – це елегантний та стильний аксесуар, який додасть шарму вашому образу, буде зручним для зберігання грошей та кредитних карток. Якщо вам потрібно щось більш персоналізоване, іменний гаманець з гравіюванням може бути чудовим вибором. Він не лише відображає вашу індивідуальність, а й може бути чудовим подарунком для когось особливого.
Ми пропонуємо оригінальні шкіряні гаманці з іменним лазерним гравіюванням, яке надає виробу особливої індивідуальності.
Крім запропонованого дизайну, ми можемо награвіювати будь-які імена, дати, текст, логотип, а також Ваш індивідуальний дизайн. Доповнити та завершити подарунок пропонуємо дерев’яною коробкою.
Шкіряний гаманець виконаний зі шкіри CrazyHorse, яка має ефект “vintage”, що надає йому розкішний вигляд та приємність на дотик. Краї виробу не обробляються для того, щоб підкреслити високу якість використовуваних матеріалів. Чоловічий гаманець з такоїнатуральної шкіри служитиме багато років.
Ви можете обрати:
1.Колір: чорний (black), коричневий (brown), віскі (whisky) та горіх (walnut).
2.Наповнення в середині:
У гаманці немає кнопки або магніту. Він просто закривається. Остаточний вид виріб набуде після 2-х тижнів використання. Особливість шкіри CrazyHorse полягає в тому, що згодом вона стає тільки приємнішою на дотик і практичнішою у використанні. Шкіра легко дряпається, але ви з легкістю зможете позбавитися дрібних подряпин за допомогою м’якої сухої серветки чи тканини.
Будь ласка, враховуйте, що колір гравіювання темний і на темній шкірі залежить від кута огляду.Колір шкіри та гравіювання, може незначно відрізнятися, оскільки кожен шматок шкіри унікальний. А також це залежить від налаштувань вашого монітора чи смартфона.
Шкіряний гаманець з гравіюванням стане чудовим подарунком для: тата, друга, брата, побратима підкресливши його стиль та індивідуальність.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WoodPresent |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 1 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Додаткові характеристики | |
| Пакування | Картонна коробка |
| Відділення | тільки картки |
| Колір виробу | Whisky |