



від 1 250 ₴
Оригінальні жіночі гаманці з БЕЗКОШТОВНИМ гравіюванням — це стильний та практичний аксесуар для кожної жінки. Якщо ви хочете додати особливий штрих до вашого образу, оберіть іменний гаманець, який зробить ваш аксесуар унікальним. Брендові жіночі гаманці виконані з натуральної шкіри, що гарантує не тільки елегантний вигляд, а й високу довговічність. Жіночий гаманець з гравіюванням стане ідеальним подарунком для для мами, дружини, сестри, подруги, колезі чи партнеру по бізнесу, тещі або свекрусі.
Ви можете обрати:
Характеристики:
Гаманець клатч жіночий виконаний з натуральної шкіри Crazy Horse, яка має ефект “vintage”, що надає їй розкішний вигляд. Виконаний з такої шкіри жіночий гаманець служитиме багато років. Остаточний вид виріб набуде після 2-х тижнів використання. Особливість шкіри полягає в тому, що згодом вона стає тільки приємнішою на дотик. Шкіра легко дряпається, але ви з легкістю зможете позбавитися дрібних подряпин за допомогою м`якої тканини.
Будь ласка, враховуйте, що колір гравіювання темний і на темній шкірі його видимість залежить від кута огляду. Колір шкіри та гравіювання може несуттєво відрізнятися, оскільки кожен відріз шкіри унікальний. А також це залежить від налаштувань вашого монітора чи смартфона.
Купити жіночий шкіряний гаманець від українського виробника Wood Present дуже легко! Оформіть замовлення прямо зараз, і ви зможете насолоджуватися стильним, зручним та якісним аксесуаром, який додасть елегантності вашому образу. Не відкладайте на потім — зробіть перший крок до ідеального гаманця вже сьогодні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WoodPresent |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Довжина | 270 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Колір | Бордовий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Пакування | Картонна коробка |
| Колір виробу | Whisky |