
500 ₴
Шкіряний брелок для ключів – сувенір, який не залишить байдужим. Брелоки на ключі з гравіюванням вже давно стали частиною нашого повсякденного життя. Якщо Вам хочеться зробити незвичайний і красивий сувенір – шкіряний брелок на замовлення з улюбленим текстом, номером авто або лого – саме те, що ви шукаєте.
Розмір брелока: 10 х 2,5 см
Брелок для ключів авто або будинку виконаний із натуральної шкіри кайзер. На брелоку закріплена металева пластина, на якій можна награвіювати текст або лого з особливим для вас змістом. Такий іменний брелок на замовлення дійсно буде приємним нагадуванням про щасливі та важливі моменти. Ми можемо награвіювати будь-який текст на Ваш розсуд! Просто вкажіть всі деталі до замовлення і ми виготовимо брелок у найкоротший термін!
Будь ласка, враховуйте, що колір гравіювання темний і на темній шкірі залежить від кута огляду. Колір шкіри та гравіювання, може незначно відрізнятися, оскільки кожен відріз шкіри унікальний. А також це залежить від налаштувань вашого монітора чи смартфона.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WoodPresent |
| Країна виробник | Україна |
| Вид брелока | Універсальний |
| Довжина | 10 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 2.5 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Колір виробу | Манго |