




від 230 ₴
Маленьких подарунків не буває! Брелок зі шкіри з індивідуальним гравіюванням буде завжди з тим, кому Ви його подаруєте.
Брелок зі шкіри – це маленький, але приємний та корисний сувенір. Шкіряний брелок не дозволить вам втратити свої ключі. Також брелок можна повісити на рюкзак або сумку.
Ви можете обрати:
Колір: темно-коричневий (dark brown), світло-коричневий (light brown).
Пакування: картонна коробка, дерев`яна коробка
Характеристики:
Матеріал: Натуральна шкіра
Розмір: 10 х 2,5 см
Будь ласка, враховуйте, що колір гравіювання темний і на темній шкірі залежить від кута огляду.Колір шкіри та гравіювання, може незначно відрізнятися, оскільки кожен відріз шкіри унікальний. А також це залежить від налаштувань вашого монітора чи смартфона.
На будь-якому брелоку можна зробити персональне гравіювання, що додасть вашому подарунку унікальності. Шкіряний брелок – чудовий подарунок на новосілля, День народження, подарунок з нагоди переїзду чи покупки власного житла. Такий подарунок чудово підійде і чоловікам, і жінкам.
Брелок виконаний із натуральної шкіри. А завдяки універсальній застібці, його легко закріпити на сумці або ремені. І ви можете бути впевнені, що не втратите його!
Персональне гравіювання робить кожен брелок унікальним подарунком. Все, що вам потрібно – вибрати дизайн та написати інформацію для персоналізації! Наша команда з радістю врахує Ваші побажання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WoodPresent |
| Країна виробник | Україна |
| Вид брелока | Універсальний |
| Довжина | 10 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 2.5 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Пакування | Картонна коробка |
| Колір виробу | Світло-коричневий |