






від 480 ₴
Брелок для ключів із фото – сувенір, який не залишить байдужим. Брелоки на ключі вже давно стали частиною нашого повсякденного життя. Якщо Вам хочеться зробити незвичайний і красивий сувенір – шкіряний брелок на замовлення з улюбленою фотографією – саме те, що ви шукаєте.
Брелок для ключів авто або будинку виконаний із натуральної шкіри. Всередині – металева пластина, на якій може бути нанесений текст чи фото з одного або двох сторін. Такий брелок на замовлення дійсно буде приємним нагадуванням про щасливі та важливі моменти, який завжди під рукою. Ми можемо награвіювати календар з пам’ятною датою, надрукувати зображення, награвіювати будь-який текст на Ваш розсуд! Просто вкажіть всі деталі до замовлення і він буде виконаний у найкоротший термін!
Ви можете обрати:
Характеристики:
Брелок виконаний з натуральної шкіри Crazy Horse, яка має ефект “vintage”, що надає їй розкішний вигляд. Виконаний з такої шкіри брелок служитиме багато років. Остаточний вид виріб набуде після 2-х тижнів використання. Особливість шкіри полягає в тому, що згодом вона стає тільки приємнішою на дотик. Шкіра легко дряпається, але ви з легкістю зможете позбавитися дрібних подряпин за допомогою м`якої тканини.
Будь ласка, враховуйте, що колір гравіювання темний і на темній шкірі його видимість залежить від кута огляду. Колір шкіри та гравіювання може несуттєво відрізнятися, оскільки кожен відріз шкіри унікальний. А також це залежить від налаштувань вашого монітора чи смартфона.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WoodPresent |
| Країна виробник | Україна |
| Вид брелока | Універсальний |
| Довжина | 13 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 3 мм |
| Колір | Бордовий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Пакування | Мішечок |
| Колір виробу | Green |