


від 1 850 ₴
Втомився втрачати запальнички у великих компаніях? Запальничка з індивідуальним гравіюванням точно не «втіче» в чужі руки. Завдяки якісним матеріалам та можливості заправляти, вона прослужить дійсно довго.
Оригінальна запальничка Zippo з персональним гравіюванням – індивідуальний подарунок, який підійде Вашому татові, братові, коханій людині, колезі або начальнику. Такий подарунок приємно здивує отримувача своєю надійністю та практичністю, а персональне гравіювання підкреслить Ваш індивідуальний підхід у виборі подарунка.
Бензинова запальничка з персональним дизайном підкреслить стиль власника. Ми можемо нанести на запальничку ваше ім’я, дату, логотип. Будь ласка, не забудьте написати в коментарях до замовлення, що ви хочете гравіювати на запальничці. Також, у вас є варіант вибору запальнички у подарунковій дерев’яній коробці.
Всі запальнички оригінальні та зроблені у США. Запальничка має характерний звук під час відкриття.
Увага: продається без бензину всередині, додаткового балончика та кремнію.
Колір гравіювання може незначно відрізнятися, оскільки кожна запальничка унікальна. А також це залежить від налаштувань вашого монітора чи смартфона.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zippo |
| Тип запальнички | Бензинова |
| Призначення | Сигаретна/сигарна |
| Особливість запальнички | Кишенькова |
| Тип запалювання | Кремнієвий |
| Матеріал | Метал |
| Чохол | Немає |
| Ліхтарик | Ні |
| Флеш пам'ять USB | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Висота | 55 мм |
| Характеристики | |
| Пакування | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Флешпам'ять USB | Ні |
| Можливість заряджання від USB | Ні |
| Подарункове паковання | Так |