





від 1 850 ₴
Оригінальна запальничка Zippo- символ стиля, надійності та неповторності!
Бензинова запальничка з персональним друком – індивідуальний подарунок, який підійде Вашому татові, братові, коханій людині, колезі або начальнику. Такий подарунок приємно здивує отримувача своєю надійністю та практичністю, а персональний друк підкреслить Ваш індивідуальний підхід у виборі подарунка.
Будь ласка, не забудьте написати в поле «інформація для персоналізації», що ви хочете надрукувати на запальничці.
Найчастіше запальнички Zippo купують в якості сувеніра, а не для використання за прямим призначенням. Бензинова запальничка стане вашим незамінним супутником в будь-яких подорожах та пригодах, наприклад, розпалити багаття в екстремальних та польових умовах.
Також, у вас є варіант вибору запальнички у подарунковій дерев’яній коробці.
Всі запальнички оригінальні та зроблені у США. Запальничка має характерний звук під час відкриття. Бензин гарантує стабільний вогонь у будь-яких умовах, а кремнієвий підпал забезпечує надійну і безпечну роботу запальнички.
Розмір запальнички : 55 мм × 37 мм × 12 мм
Розмір коробочки : 9,5 × 7 × 3 см
Тип запальнички: Zippo Black (218 Regular Black Matte)
Увага: Запальничка Zippo продається без бензину всередині, паливо потрібно купувати окремо!
Якщо ви хочете подарувати щось ексклюзивне та пам’ятне, то бензинова запальничка Zippo з персональним УФ друком ідеально підійде для цього.
Колір УФ друку може незначно відрізнятися, оскільки кожна запальничка унікальна. А також це залежить від налаштувань вашого монітора чи смартфона.
Якщо у вас залишилися питання, зв’яжіться з нами, ми з радістю вам допоможемо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zippo |
| Матеріал | Метал |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Висота | 55 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Пакування | Картонна коробка |
| Основні | |
| Можливість заряджання від USB | Да |
| Ліхтарик | Да |
| Флешпам'ять USB | Да |
| Подарункове паковання | Да |
| Тип запальнички | Бензинова |
| Призначення | Сигаретна/сигарна |
| Особливість запальнички | Кишенькова |
| Тип підпалу | Кремнієвий |
| Чехол | Немає |
| Стан | Створити |