


від 1 650 ₴
Оригінальна запальничка Zippo- символ стиля, надійності та неповторності!
Бензинова запальничка з персональним гравіюванням – індивідуальний подарунок, який підійде Вашому татові, хлопцю, побратимам, ветеранам, військовим та армійцям, які кожен день стоять на захисті України. Такий подарунок є свого роду оберегом, який приємно здивує отримувача своєю надійністю та практичністю, а персональне гравіювання підкреслить Ваш індивідуальний підхід у виборі подарунка.
Будь ласка, не забудьте написати в коментарях до замовлення« інформація для персоналізації», що ви хочете гравіювати на запальничці.
Найчастіше запальнички Zippo купують в якості сувеніра, а не для використання за прямим призначенням. Бензинова запальничка стане вашим незамінним супутником в будь-яких подорожах та пригодах, наприклад, розпалити багаття в екстремальних та польових умовах, адже за допомогою багаття можна не лише приготувати їжу, але й зігрітися та просушити речі.
Також, у вас є варіант вибору запальнички у подарунковій дерев’яній коробці.
Всі запальнички оригінальні та зроблені у США. Запальничка має характерний звук під час відкриття. Бензин гарантує стабільний та швидкий вогонь у будь-яких умовах, а кремнієвий підпал забезпечує надійну і безпечну роботу запальнички.
Розмір запальнички : 55 мм × 37 мм × 12 мм
Розмір коробочки : 9,5 × 7 × 3 см
Ви можете обрати тип запальнички (будь ласка, уважно дивіться фото):
Увага: Запальничка Zippo продається без бензину всередині, паливо потрібно купувати окремо!
Якщо ви хочете подарувати щось ексклюзивне та пам’ятне, то бензинова запальничка Zippo з персональним лазерним гравіюванням ідеально підійде для цього.
Якщо у вас залишилися питання, зв’яжіться з нами, ми з радістю вам допоможемо
Колір гравіювання та деревини може незначно відрізнятися, оскільки кожна запальничка унікальна. А також це залежить від налаштувань вашого монітора чи смартфона.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zippo |
| Тип запальнички | Бензинова |
| Призначення | Сигаретна/сигарна |
| Особливість запальнички | Кишенькова |
| Тип запалювання | Кремнієвий |
| Матеріал | Метал |
| Чохол | Немає |
| Ліхтарик | Ні |
| Флеш пам'ять USB | Ні |
| Можливість підзарядки від USB | Ні |
| Подарункова упаковка | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Висота | 55 мм |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Стиль запальнички | Street |
| Пакування | Картонна коробка |