


від 700 ₴
Шкіряна обкладинка для документів (докхолдер), ID паспорта, пропуску, водійських прав, кредитних карток та візиток.
Цей аксесуар – незамінний помічник у повсякденному житті, який захистить ваші документи від подряпин та механічних пошкоджень.
Обкладинка для прав, паспорта або пропуску виготовлена з натуральної шкіри Crazy Horse. За допомогою індивідуального гравіювання вона буде справді унікальною. Крім запропонованого дизайну, ми можемо награвіювати будь-які імена, дати, текст, логотип, а також Ваш індивідуальний дизайн. Гравіювання можливе як на лицьовій стороні, так і всередині обкладинки.
Також такий аксесуар стане чудовим подарунком. Ви можете купити обкладинку для документів у подарунковій дерев’яній коробці з гравіюванням та здивувати майбутнього власника таким цікавим презентом.
Ви можете обрати:
Колір: Coral, Light blue, Sand, Black, Walnut, Whisky, Blue, Green, Burgundy, Dark Brown.
Пакування: картонна коробка, дерев'яна коробка з гравіюванням.
Характеристики:
Обкладинка для документів виконана з натуральної шкіри Crazy Horse, яка має ефект “vintage”, що надає їй розкішний вигляд. Виконана з такої шкіри обкладинка служитиме багато років. Остаточний вид виріб набуде після 2-х тижнів використання. Особливість шкіри полягає в тому, що згодом вона стає тільки приємнішою на дотик. Шкіра легко дряпається, але ви з легкістю зможете позбавитися дрібних подряпин за допомогою м`якої тканини.
Будь ласка, враховуйте, що колір гравіювання темний і на темній шкірі його видимість залежить від кута огляду. Колір шкіри та гравіювання може несуттєво відрізнятися, оскільки кожен відріз шкіри унікальний. А також це залежить від налаштувань вашого монітора чи смартфона.
Купити шкіряні обкладинки на документи від українського виробника Wood Present дуже легко! Оформіть замовлення прямо зараз, і насолоджуйтесь стильним, зручним та якісним аксесуаром. Шкіряний докхолдер – ідеальний вибір як для чоловіків, так і для жінок. Він легко поміститься в кишеню або маленьку дамську сумочку.
Будьте унікальні!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WoodPresent |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 16.5 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Обкладинка для автодокументів |
| Товщина | 0.5 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Колір | Бордовий |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Пакування | Картонна коробка |
| Колір виробу | Light blue |