


від 950 ₴
Шкіряна фляга для лижників – чудовий сувенір чоловікові та ідеальне місце для зберігання різноманітних напоїв, таких як віскі, бурбон та джин.
Металева фляга в шкіряному чохлі з гравіюванням – це стильний та практичний аксесуар. Завдяки персональному гравіюванню шкіряна туристична фляга стане унікальною та неповторною. Ми можемо додати текст до існуючого малюнка на флязі. У разі потреби уточніть деталі під час замовлення. Фляга досить компактна, її легко завжди тримати при собі (легко поміститися в широку кишеню жилета або штанів).
Подарункова фляга виготовлена з нержавіючої сталі та вручну обтягнута шкірою (чохол не знімається). Малюнок наноситься за допомогою лазерного гравіювання та має темний колір. Зверніть увагу, що на темній шкірі гравіювання темне (її видимість залежить від кута огляду).
Об’єм фляги – 240 мл.
Товар представлений у двох кольорах: Brown (коричневий) та Black (чорний).
Розмір фляги: 13,7 х 9,4 х 2 см
Розмір коробки : Зовнішні 18 х 13 х 5,5 см., внутрішні 17 х 12 х 4,5 см.
Для того, щоб фляга прослужила довгі роки, варто дотримуватися простих правил її використання:
Фляга металева не є цільнолитою та має видимі місця з’єднання металу. Крім того, на флязі можлива наявність невеликих подряпин.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 13.7 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Ширина | 9.4 мм |
| Основні | |
| Об`єм | 0.24 л |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Спорт |
| Тип горловини | Вузька |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Комплектація | |
| Чохол | Немає |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Об'єм | 0.24 |
| Пакування | Картонна коробка |
| Колір виробу | Brown |