






від 950 ₴
Фляга з гравіюванням відмінно підходить для зберігання та вживання невеликої кількості алкоголю, який завжди можна розділити з тим, хто поруч.
Завдяки персональному гравіюванню аксесуар стане унікальним та неповторним. Ми можемо додати текст до існуючого малюнка на флязі. У разі потреби уточніть деталі під час замовлення. Фляга досить компактна, її легко завжди тримати при собі (легко поміститися в широку кишеню жилета або штанів).
Подарункова фляга виготовлена з нержавіючої сталі та вручну обтягнута шкірою (чохол не знімається). Малюнок наноситься за допомогою лазерного гравіювання та має темний колір. Зверніть увагу, що на темній шкірі гравіювання темне (її видимість залежить від кута огляду). Об’єм фляги – 240 мл. Товар представлений у двох кольорах: Brown (коричневий) та Black (чорний).
Для того, щоб фляга прослужила довгі роки, варто дотримуватися простих правил її використання:
– не можна використовувати для кислотних напоїв, таких як фруктові соки тощо;
– не можна мити в посудомийній машині;
– перед першим використанням флягу необхідно сполоснути;
– завжди спустошуйте і мийте флягу після використання;
– не залишайте напої у флязі на понад 3 дні. Завжди заповнюйте її безпосередньо перед використанням.
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Тип горловини | Вузька |
| Об`єм | 0.24 л |
| Колір | Коричневий |
| Тематика декору, малюнка | Спорт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 9.4 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Висота | 13.7 мм |
| Комплектація | |
| Чохол | Немає |
| Пакування | |
| Пакування | Картонна коробка |