


від 550 ₴
Металева фляга для алкоголю з персональним гравіюванням – це стильний та функціональний аксесуар, який відмінно підійде як для повсякденного використання, так і як оригінальний подарунок.
Фляга металева у подарунковій коробці з високоякісної березової фанери з персональним гравіюванням стане чудовим сувеніром та подарунком для побратимів, військових, армійців, батькові, чоловікові, колезі, другові, братові. Також приймаємо корпоративні замовлення подарунків до Дня захисника України.
Такий презент припаде до смаку не тільки через унікальність, а й завдяки своїй практичній стороні (адже чоловіки такі перебірливі у подарунках!).
Для того, щоб металева фляга прослужила довгі роки, варто дотримуватися простих правил її використання:
– не можна використовувати для кислотних напоїв, таких як фруктові соки тощо;
– Не можна мити в посудомийній машині;
– Перед першим використанням флягу необхідно сполоснути;
– Завжди спустошуйте і мийте флягу після використання;
– Не залишайте напої у флязі більш ніж на 3 дні. Завжди заповнюйте її безпосередньо перед використанням.
Фляга металева не є цільнолитою та має видимі місця з’єднання металу. Крім того, на флязі можлива наявність невеликих подряпин.
Об’єм фляги – 240 мл.
РОЗМІР ФЛЯГИ 13,7 х 9,4 х 2 см.
Розмір коробки: зовнішні 18 х 13 х 4,5 см., внутрішні 17 х 12 х 3,5 см.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 13.7 мм |
| Глибина | 2 мм |
| Ширина | 9.4 мм |
| Основні | |
| Об`єм | 0.24 л |
| Стан | Новий |
| Тип горловини | Вузька |
| Форма | Прямокутна |
| Визначені користувачем характеристики | |
| Об'єм | 0.24 |
| Пакування | Картонна коробка |